קריירה
בסיסטמטיקס

קריירה
בסיסטמטיקס


מעל 40 שנים של מצוינות והבאת ערך ללמעלה מ-4000 לקוחות בזכות שילוב בין טכנולוגיה מובילה בעולם,
עשייה משמעותית ורבת השפעה ועובדים מוכשרים – בעלי כישורים רבים שמתפתחים וצומחים איתנו לאורך השנים.

לעבוד בסיסטמטיקס


יציבות תעסוקתית

לקוחות ופרויקטים
במגוון תעשיות

מערכות וטכנולוגיות
מובילות

השפעה, עניין
ואתגר מקצועי

מצוינות והתפתחות מקצועית

הון אנושי משובח

איזון בית – עבודה

הערכים שלנו

פתיחות ושקיפות

שקיפות ופתיחות מול עובדים, ספקים ולקוחות החברה

שותפות וכבוד הדדי

תרבות ארגונית מבוססת על כבוד הדדי, שותפות ועבודת צוות 

תודעת צמיחה ומקצוענות

מצוינות והתפתחות מתמדת בשילוב טכנולוגיות מובילות
והטמעת תהליכי עבודה מיטביים.

מכוונות ואימפקט

השפעה ומתן ערך בבניית תהליכי עבודה, מוצרים  וסביבות
פיתוח של לקוחות החברה

מי אנחנו

סיסטמטיקס מקדמת את האפקטיביות והיעילות הארגונית, על ידי שיווק טכנולוגיות מיחשוב  חדשניות, ויישומן בתהליכי עבודה מתקדמים.

מהנדסי החברה מומחים בתהליכי עבודה, טכנולוגיות המובילות SOLIDWORKS ,MATLAB & Simulink, מערכות GIS מבית Esri, מדפסות תלת מימד וסורקים מבית HP ,Formlabs ,MarkForged ,BCN3D ,Peel3 ועוד.

עם לקוחותינו נמנות חברות רבות, בתעשיות מגוונות, ביניהן חברות בתחומי התעופה, הייטק, חשמל ואלקטרוניקה, מכשור רפואי, מוליכים למחצה, ארגונים וחברות במגזר ממשלתי, עירוני וציבורי, חברות וארגונים במגזרי השירותים והמסחר.

החברה מונה כ-200 עובדים בתפקידי מפתח כגון: מהנדסי אפליקציה ויישום, יועצים מומחים, מהנדסי מכירות, מנהלי לקוחות, מפתחים, מנהלי פרויקטים, מנהלי מוצר, מטה ושיווק.

הפתרונות שלנו

עובדים מספרים

אני עובד כאן כבר 6 שנים וסיסטמטיקס היא הבית השני עבורי. רואים אותך כעובד ודואגים לנוחות שלך והתאמת סביבת העבודה לצרכים שלך. יש המון תשומת לב לעובדים ולאירועים חשובים בחייהם (ממש כמו במשפחה). מעבר להיברידיות וגמישות, החברה מספקת ביטחון כלכלי ויציבות וזה כל כך לא מובן מאליו במציאות שלנו.

אני מאוד אוהב את מה שאני עושה. התפקיד דינמי, אני שותף בפרויקטים מדהימים במגוון תעשיות ואני לומד כל הזמן.

שי ספוקויני

התחלתי את הקריירה שלי כמהנדס מכונות ומעצב תעשייתי ואחרי כמה שנים הבנתי שאני מעדיף לעבוד עם אנשים, לצאת לפגישות ולגעת יותר בצד של הביזנס. באחד הכנסים נחשפתי למערכת SOLIDWORKS והיא פשוט הדהימה אותי. הבנתי עד כמה היא תשנה את עבודת המהנדסים לטובה וביקשתי להצטרף לחברה. משם הכל היסטוריה.

אני מאוד אוהב את העבודה ומרגיש גאווה כשעוד מוצר נולד באמצעות התוכנה שלנו.

בין הלקוחות שלנו נמנות חברות מהמובילות בישראל ובעולם ואני עובד עם אנשים מדהימים בתוך החברה וגם מחוצה לה.

הכי חשוב זאת תחושת המשמעות וההשפעה שאני מרגיש כבר למעלה מ- 20 שנה.

אייל דדוש

התחלתי את הקריירה שלי בסיסטמטיקס לפני שנתיים וחצי כמהנדסת אפליקציה בחטיבת ה Technical  Computing . (MATLAB) הצטרפתי בסיום התואר בהנדסה ביו-רפואית עם מעט ניסיון  ולפני כשנה קודמתי לנהל את  צוות ה LTC.

הגעתי לחברה מדהימה שנותנת המון הזדמנויות ללמוד ולהתפתח. התפקיד מגוון וכולל כתיבת קוד, פתרון בעיות מורכבות, הכשרות, הדרכות והטמעת פרויקטים אצל הלקוחות.  למעשה  כל מהנדס/ת בסיסטמטיקס מהווה אוטוריטה מקצועית ומומחה מערכת ובכך אני והצוות שלי יכולים לעזור ללקוחות למקסם את המערכת והמוצרים שלהם.

מורן גולדמברג

גיוון בעבודה זה יתרון ענק מבחינתי. ארגז הכלים שלי כל הזמן מתמלא. למדתי גיאוגרפיה במסלול GIS וידעתי שאני רוצה לעבוד בסיסטמטיקס. כשהצטרפתי לחברה הרגשתי בבית ואני מאוד נהנית מהאווירה והאנשים איתם אני עובדת. המערכות והמוצרים שלנו נמצאים בכל מקום (עיריות, צבא, חברות הייטק, משרדים ממשלתיים ועוד) והתפקיד כולל ניתוח נתונים מרחביים, הכשרות ועבודה עם לקוחות. זכיתי לקחת חלק בפרויקטים לאומיים עבור הלקוחות שלנו. אנחנו עוזרים לארגונים לשלב את הנתונים הגיאוגרפיים במערכות שלהם ולהסיק מסקנות, וזה חיוני במצבי חירום ובכלל.

דפי שקולניק

משרות חמות

תחום MATLAB & Simulink:

עקבו אחרינו